Znajdź nas na:

Hej!


Jest nam bardzo miło, że chcecie dowiedzieć się czegoś o nas. Poniżej znajdziecie kilka słów o każdym z nas z osobna, a tymczasem wspólnie - jesteśmy dwójką młodych i pozytywnych ludzi, których połączyła pasja i miłość (nie tylko ta do fotografii). Uwielbiamy naszą pracę głównie za możliwość doświadczania wszelkich Waszych emocji. Do każdego podchodzimy z luzem i uśmiechem na twarzy, robimy wszystko, żebyście również i Wy tak się czuli w naszym towarzystwie. Chcemy, żebyście podczas prawdopodobnie najważniejszego dnia w Waszym życiu czuli się swobodnie w naszej obecności. Wiemy, że o wiele łatwiej jest pokonać stres wsród osób, które już znasz. Mimo doświadczenia, które mamy wyrobione przez kilka lat pracy w tym zawodzie, każde zlecenie jest dla nas czymś innym, bo każdy człowiek jest inny. Dlatego nie ulegamy schematom i staramy się dostosować do klimatu waszego ślubu i wesela. Zdajemy sobie sprawę z tego jak trudnym wyzwaniem jest organizacja wesela, stąd jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości możecie śmiało nas o tym poinformować. Zawsze służymy pomocą.
Hubert
Kasia


Hubert

Filmowiec

Ukończył szkołę filmową w Krakowie, na kierunku operatorsko- oświetleniowym. Perfekcjonista w pracy, gaduła w rozmowach, a na co dzień najchętniej leżałby pod kocem, oglądając filmy. Wymagający, ale najwięcej od siebie. Zapalony kucharz, przyrządza każde danie jakby miało być tym popisowym. W wolnym czasie gra na fortepianie i innych instrumentach, przypominając sobie koncerty z szkolną kapelą.

Kasia

Fotograf

Miłośniczka wszystkich zwierząt, gdyby mogła stworzyłaby azyl dla każdego zwierzaka. Uwielbia podróże, szybkie samochody i filmy - z tych ostatnich czerpie najwięcej inspiracji. Zainteresowana profilaktyką i pielęgnacją ciała, rozpoczęła studia kosmetologiczne. Nakładanie na ciało przeróżnych kosmetyków w towarzystwie kryminalnalnych audiobooków to dla niej najlepszy sposób na zrelaksowanie się.